Juice - DOWNLOADY

Juice

Zhulte a sfetujte se hudbou

Aby vám to šlo,musíte si stáhnout tento program.

5HTP

Znáte své šťastné hormony?5HTP je aminokyselina, která je používána v mozku k vytváření hormonu Serotonin což je hormon, který vás dělá šťastnými. Navrhli jsme 5HTP dávku aby působila na epifýzu(žláza produkující Melatonin v noci a Serotonin během dne.Když jsou tyhle dva hormony v nerovnováze tak se cítíme během dne v depresi a v noci nemůžeme spát. Zaručená formula pro stres. Nechte naši 5HTP dávku dát věci do normálu. Nejlepší je si ji vzít ráno když vstáváte nebo v noci před spánkem. 5HTP vám pomůže cítit se znovu lépe.

http://rapidshare.com/files/13699336/5htp1_uploaded_by_best_up.mp3.htmlBomb

Booom! Je váš mozek tikající bomba? Pracuje to přesně takhle: Začíná to postupným vyřazováním emocionálních pocitů, které prosakují hluboko do vašeho mozku. Cítíte jak dávka začíná pomalu pracovat uvnitř vaší mysli. Trocha euforie, která nepatrně pokrývá vaše tělo studeným potem a vy cítíte, že se něco děje. A pak to přijde. BOOM. A-bomb projede vaším tělem a popožene vás do nejhlubšího vesmíru, kde není žádná realita. A-bomb je mixem všeho co víme o tom jak na vás binaurální dávky působí.

http://rapidshare.com/files/13704404/a-bomb1_uploaded_by_best_up.mp3.html


Aneshesia

Anesthesia vás uklidní. V žádném případěn nenasedejte do auto po použití téhle dávky. Jediné co můžete udělat je lehnout si na zem a nechal plynout svět kolem vác. Můžete ji použít na různé formy bolesti (bolest zubů, bolest hlavy atd.) a funguje to skvěle. Jen se ujistěte jestli to nemáte daleko od počítače do postele. Věřte nám.

http://rapidshare.com/files/13706285/anesthesia1_uploaded_by_best_up.mp3.html

Black Sunshine

Je anti stimulant. Vezme váš mozek a zatočí s ním tak, že všechno bude překrásně zářit.Pak obrátí všechnu tuhle zář hluboko do vašeho nitra. Postavíte se v tváři tvář vaší duši.Black Sunshine váš dá do místnosti kde budete s vaší duší a nechá vás dva si popovídat ale bez mluvení.Buďte na pozoru. Tohle není dávka pro každého.

http://rapidshare.com/files/13708884/black_sunshine1_uploaded_by_best_up.mp3.html

Cocaine

Cocaine je obyčejný stimulant odvozený z rostliny Erythroxylum Coca. Je znám pro jeho masivní popularitu v práškové formě. Jste připraveni na: zvyšující se bolestivost,nespavost,pozvednutou náladovost,mírný stupeň euforie, vzrůstající atletickou výkonnost, jasnější přemýšlení, zvyšující se koncentraci a vzrůstající energii? Varování, tohle všechno přijde vzápětí. Označili jsme to jako VELMI SILNÉ odůvodněně a vy brzy zjistíte proč.

http://rapidshare.com/files/13711703/cocaine1_uploaded_by_best_up.mp3.html

 
Juice